HTC U11 به زودی با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه فیلم‌برداری می‌کند

0 921

کمپانی HTC امروز اعلام کرد که ویژگی ضبط ویدیو با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه به زودی به گوشی‌های پرچم‌دار U11 می‌رسد. این به‌روزرسانی ظاهرا بزرگ نیست و تنها یک ویژگی را به U11 اضافه می‌کند اما نکته جالب و البته عجیب اینجاست که HTC اعلام کرده روند انتشار تقریبا چند ماهی طول می‌کشد! به گفته این کمپانی ویژگی بهبود دوربین به تدریج و در خلال ماه‌های آینده به تمام U11های موجود در بازار خواهد رسید. این کمپانی ادعا می‌کند که تعداد زیادی از دستگاه‌های U11 در حال حاضر در بازار موجود است و زمان زیادی طول می‌کشد تا همه آن‌ها برای دریافت به روز رسانی مذکور آزمایش شوند و تایید بگیرند.

البته این نکته را هم لازم است بدانید که این ویژگی فیلم‌برداری با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه قرار است تنها با کیفیت ۱۰۸۰ سازگار باشد و به کیفیت ۴K اعمال نخواهد شد. HTC U11 قرار است با دریافت این ویژگی تازه در کنار گوشی‌های دیگری از جمله LG G6 و Galaxy S8 قرار بگیرد که ویدیوهای ۶۰ فریم در ثانیه‌ای را تنها با کیفیت ۱۰۸۰ ضبط می‌کنند.

کمپانی HTC خبر اولیه انتشار این ویژگی را در حساب رسمی توییتر خودش منتشر کرده و احتمالا اخبار بعدی آن را هم به زودی در دسترس عموم می‌گذارد.

منبع the verge

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 16 =