HTC U 11 از HTC U Ultra ارزان‌تر خواهد بود

0 378

فقط ۷۲ ساعت تا معرفی جدیدترین پرچم‌دار شرکت HTC، گوشی HTC U 11 باقی مانده است. این مدل مجموعه مشخصات یک گوشی رده‌بالا را دارد. در HTC U 11 از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۵ استفاده شده و یکی از ویژگی‌های خاص این گوشی امکان فشردن کناره‌های گوشی برای کار با رابط کاربری آن است.

با توجه به اینکه HTC U 11 مدل رده‌بالایی است، قطعا نمی‌توان قیمت آن را ارزان فرض کرد. با این وجود یک گزارش جدید از منابع تایوانی ادعا کرده این پرچم‌دار جدید ممکن است ارزان‌تر از گوشی HTC U Ultra باشد. HTC U Ultra اولین گوشی رده‌بالایی است که امسال توسط HTC وارد بازار شد. گزارش‌ها مدعی‌اند گوشی جدید شرکت HTC، قیمتی حدود ۶۶۲ دلار خواهد داشت.

البته باید این نکته را در نظر داشت که قیمت‌ گوشی کشور به کشور متفاوت خواهد بود. اما اگر این گزارش درست باشد انتظار داریم مدل U 11 از U Ultra دست کم در ایالات متحده آمریکا قیمت ارزان‌تری داشته باشد. گوشی HTC U Ultra در حال حاضر به قیمت ۷۴۹ دلار به فروش می‌رسد. این قیمت در بسیاری از ارزیابی‌های کارشناسی قیمتی بیش از حد بالا در نظر گرفته شده بود.

ظاهرا این گوشی از روز ۲۹ اردیبهشت ماه به بازار عرضه خواهد شد. معرفی گوشی هم همانطور که گفتیم به زودی و ظرف روزهای آینده اتفاق می‌افتد.

منبع دیجی مگ

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 12 =