آیفون ۸ به مرحله تولید انبوه رسید

0 796

روز گذشته شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که ادعا می‌کرد اپل قرار است سه گوشی آیفون جدیدش را ماه آینده در چنین روزی رسما معرفی کند. امروز هم شایعه جدیدتری منتشر شده و می‌گوید کمپانی اپل تولید انبوه iPhone 8، iPhone 7s و ۷s Plus را سرانجام آغاز کرده است. پیش از این همچنین گفته شده بود که ممکن است کمپانی اپل گوشی iPhone 8 را جدا از دو نسخه دیگر معرفی و عرضه کند.

حالا حدس می‌زنیم که این سه گانه احتمالا یکی از روزهای ماه سپتامبر معرفی شوند و قطعا اپل هم پیش از برگزاری این رویداد مهم، دعوت‌نامه‌های رسمی آن را منتشر خواهد کرد. احتمالا iPhone 7s و iPhone 7s Plus با اتمام موجودی مواجه نمی‌شوند و به اندازه کافی توسط این غول تکنولوژی تولید خواهند شد اما داستان درباره iPhone 8 کاملا متفاوت است. این موضوع بارها گزارش شده و احتمال بروز آن هم بسیار زیاد است که iPhone 8 در اولین روزهای عرضه به اتمام برسد.

در تصویر بالا شاهد یک عکس خانوادگی از سه گانه جدید اپل یعنی iPhone 8، iPhone 7s و iPhone 7s Plus هستیم. این تصویر از نمونه واقعی گوشی‌های مذکور گرفته شده و کارشناسان معتقدند که طراحی نهایی هر سه را نشان می‌دهد. گوشی‌های ۷s و ۷s Plus همان امضای iPhone 7 قبلی را دارند و طراحی‌شان بسیار شبیه است اما پنل پشتی آلومینیومی آن‌ها با پنلی از جنس شیشه عوض شده تا از ویژگی شارژ بی‌سیم پشتیبانی کنند. این ویژگی همچنین در iPhone 8 تازه هم وجود دارد اما برای استفاده از آن باید یک وسیله جانبی Charging Pad هم جداگانه تهیه کنید. حدس می‌زنیم که این اکسسوری احتمالا در زمان عرضه آیفون‌های تازه اصلا در بازار موجود نباشد و چند ماهی را برای خریدش منتظر بمانید.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، دوربین‌های اصلی در دو نسخه ۷s و ۷s Plus به صورت افقی چیده شده‌اند اما چینش لنزهای دوگانه در iPhone 8 طبق اغلب شایعه‌های قبلی، عمودی است. نکته جالبی که منتظرش بودیم هم در این تصویر دیده می‌شود. هیچ اثری از وجود حسگر اثر انگشت در پنل پشتی هیچ‌کدام از گوشی‌ها دیده نمی‌شود و احتمال آن وجود دارد که اپل ما را با تعبیه این حسگر داخل صفحه نمایش، حسابی غافل‌گیر کند

منبع gsmarena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + دو =