تصویر جعبه آیفون ۸ لو رفت؛ آیفون ۲۰۱۷ بدون حاشیه است

0 459

همچنان که اندازه و ابعاد گوشی‌های هوشمند به تدریج بزرگ‌تر می‌شود، سازندگان آن‌ها در تلاش‌اند تا نسبت صفحه نمایش را افزایش داده و فضای بیشتری را به پنل نمایش قابل استفاده اختصاص دهند. بسیاری از سازندگان این ترند صفحه نمایش بدون حاشیه را در حال حاضر دنبال می‌کنند و مخصوصا گوشی‌های پرچم‌دار تازه‌شان را این‌گونه طراحی می‌کنند. اپل هم از آن سازندگانی است که امسال می‌خواهد گوشی تازه تولید کند و شایعه شده که آیفون ۸ کاملا بدون حاشیه و لبه تا لبه طراحی خواهد شد.

درواقع اغلب تصاویر رندر شده از این گوشی همین موضوع را تایید می‌کنند و حالا تصویر تازه‌ای از جعبه آیفون ۸ لو رفته که بیش از پیش بر بدون حاشیه بودن آن تاکید می‌کند. شماتیک و دیاگرام خطی نشان داده شده در این تصویر با اغلب تصاویر لو رفته تازه از این گوشی مطابقت دارد.

البته با توجه به این تصویر زنده هم نمی‌توان قاطعانه درباره صحت تصاویر و شایعه‌های قبلی نظر داد اما می‌توان ادعا کرد که اغلب شایعه‌های تازه با هم یکسو هستند. در این تصویر همچنین شاهد هستیم که پنل جلو بدون حاشیه بوده و فاقد دکمه فیزیکی خانه است. البته این مورد نمی‌توان نشان‌دهنده تعبیه شدن حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش باشد و باید منتظر اخبار متعاقب آن باشیم.

همچنان که به تاریخ نهایی معرفی و رونمایی از آیفون ۸ نزدیک می‌شویم، انتظار داریم که اخبار بیشتری از آن در فضای مجازی لو رود.

منبع ubergizmo

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هفت =