۱۰ اپلیکیشن برتر ویرایش عکس برای اندروید

0 369

در حال حاضر دوربین گوشی های هوشمند پیشرفت زیادی داشته و استفاده از قابلیت های ویرایش عکس مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. اگر در Google play دنبال این برنامه های ویرایش عکس بگردید با لیست بلندی از نرم افزارهای موجود مواجه می شوید. البته هیچ کدام از این نرم افزارها قابلیت هایی مانند فوتوشاپ یا لایت روم ندارند و برای ویرایش در حد حرفه ای حتما باید از نرم افزارهای دسکتاپ بهره بگیرید. در ادامه این مقاله ۱۰ اپلیکیشن برتر ویرایش عکس که برای اندروید در دسترس هستند را به شما معرفی خواهیم کرد.

Adobe photo editor apps

adobe lightroom for android

شرکت Adobe تعداد زیادی اپلیکیشن در زمینه ویرایش عکس معرفی کرده است. از  Adobe Photoshop Express, adobe Photoshop Mix و Adobe Lightroom می توان به عنوان نمونه های موفق این شرکت نام برد. هر کدام از این نرم افزارها قابلیت هایی مثل امکان تصحیح قرمزی روی چشم در اختیار شما قرار می دهند. تنها ایرادی که به اپلیکیشن های Adobe می توان گرفت این است که برای فعال شدن تمام ویزگی های آن باید در Adobe Creative Cloud حتما عضو شوید.

Airbrush

airbrush app, اپلیکیشن ایربراش

اگر اهل سلفی گرفتن هستید اپلیکیشن ایربراش برای شما انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. این اپلیکیشن دارای قابیلیت ادیت و ویرایش پوست و خصوصیات پرتره و چهره است. برای مثال با این نرم افزار می توانید دندان ها را سفیدتر کنید، پوست را صاف و یکدست و با ویزگی های کنتور تا حدودی خطوط چهره را متناسب تر سازید. کار کردن با این اپلیکیشن بسیار ساده است و کاربران در گوگل پلی به آن امتیاز ۴.۸ داده اند.

Bonfire Photo Editor Pro

bonfire-photo-editor pro app

این اپلیکیشن هم مانند دو اپ قبلی که معفی کردیم، کاربردی است و تعداد کاربران آن هر روز افزایش می یابند. این نرم افزار دارای تعدادی ابزار اصلی و فیلتر رنگی است. این فیلترها شامل فیلتر سیاه و سفید، HDR و فیلترجدیدی بنام Fancy است که عکس را به صورت آبرنگی درمی آورد. ابزارهای ویرایش معمول مانند صاف کردن پوست هم در این اپلیکیشن وجود دارد.

Cupslice

Cupslice-Photo-Editor- app

این اپلیکیشن ویرایشی هم مانند دیگر نرم افزارها براساس ابزارها، فیلترها و البته استیکر ساخته شده است. توسعه دهندگان این اپلیکیشن همیشه درحال افزودن تعداد و نوع استیکرهای معروف روز هستند تا کاربران را خوشحال نگه دارند. فیلترهای این برنامه دارای قابلیت شخصی سازی دستی هستند که باعث می شوند انتخاب کاربران بیشتر باشد. اپلیکیشن کاپ اسلایس دارای ابزارهای معمول ویرایش مانند بریدن و کلاژ کردن، کنتراست و قابلیت استفاده از قاب های مختلف نیز هست.

Fotor Photo Editor

fotor-free-multi-platform-photo-editor

بسیاری از سایت ها از Fotor بعنوان مهمو ترین و اساسی ترین اپلیکیشن ویرایش عکس نام می برند. استفاده از ابزارهای این برنامه کاملا ساده است. Fotor شال قابلیت هایی چون بریدن و کلاژ کردن، تنظیم نور و کنتراست و سایه انداختن است و بیش از ۱۰۰ فیلتر متفاوت به کاربراش ارایه می دهد.

Photo Director

photo director app

این اپلیکیشن نسبت به دیگر نرم افزارهای ویرایشی جدیدتر است. امکانات Photo Director کمی متفاوت است به این صورت که الگو ای آماده و فیلترهای کمتری دارد و تغییرات در آن بصورت دستی انجام می شود. در این برنامه کاربران می توانند با دسترسی به اسلایدرهای HSL، کانال های رنگی RGB و تنظیمات دستی نور و روشنایی، عکس های خود را ویرایش کنند.

Photo Editor by Aviary

aviary_filters- app

این اپلیکیشن هم مورد استقبال اغلب کاربران قرار گرفته و دارای قابلیت های زیادی است که اتوماتیک یا دستی اجرا می شوند. تنظیم رنگ و روشنایی، کنتراست و تغییر تناژ رنگی از ویزگی های این نرم افزار است. ابزارهایی مثل استیکر، فیلتر و ابزارای آرایشی مانند از بین بردن قرمزی چشم هم در این اپلیکیشن تعبیه شده است.

Photo Effects Pro

این اپلیکیشن کاملا مناسب کسانی است که علاقه مند به ویرایش عکس هستند. در این نرم افزار می توانید متن هم روی عکس ها اضافه کنید و از بیش از ۴۰ فیلتر متفاوت بهره ببرید. ابزارها به تعداد کم ولی اساسی در این نرم افزار وجود دارد و ویژگی جالب  نقاشی با سرانگشت روی صفحه است.

Photo Lab Pro

Pho.to-Lab-PRO-photo-editor

این اپلیکیشن کمتر شناخته شده اما مطمین باشید کاملا کاربردی است. فوتولب دارای بیش از ۶۴۰ فیلتر، قاب و افکت های مختلف است و یکی از کاملترین مجموعه های ویرایشی را ارایه می دهد.  با فوتولب عکس هایتان را مونتاژ کنید و به اشتراک بگذارید.

Pixlr

pixlr photo editor

اپلیکیشن Pixlr که توسط AutoDesk معرفی شده و همچنین بعنوان Pixlr Express شناخته می شود، بارها توسط کاربران معرفی و توصیه شده است. این اپلیکیشن طراحی ساده ای دارد و کار با آن نیز بسیار آسان است. امکان دسترسی به ابزارهای ویرایش پوست و سفید کردن دنادن در کنار تعداد زیادی فیلتر رنگی در این اپلیکیشن فراهم آمده و آن را به یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ویرایش عکس کرده است.

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 3 =