گوگل Allo سلفی را به ایموجی تبدیل می کند

0 438

اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل Allo به‌روزرسانی شده و این آپگرید جدید در زمینه ایموجی‌ها اتفاق افتاده است. این اپلیکیشن حالا به کاربرانش اجازه می‌دهد سلفی‌هایشان را به ایموجی تبدیل کنند.

گوگل در سال ۲۰۱۶ Allo را منتشر کرد و این در حالی بود که انتشار یک پیام‌رسان برای گوگل در حضور دیگر پیام‌رسان‌های معروف و قدرتمند، یک چالش بزرگ به حساب می‌آمد. کمپانی‌های زیادی وجود دارند که با برنامه‌های مسنجر خود مثل فیسبوک مسنجر، واتس‌اپ و اینستاگرام می‌خواهند توجه کاربران را به خود جلب کنند. این برنامه‌ها همیشه در حال انتشار و افزودن قابلیت‌های جدید و جالب هستند تا کاربران خود را افزایش دهند.

ممکن است فکر کنید تبدیل سلفی به ایموجی خیلی ساده است اما گوگل ادعا می‌کند در این برنامه از الگوریتم‌ها متعدد و پیچیده‌ای استفاده می‌شود که می‌توانند به تعداد بیشماری چهره تشخیص دهند. این غول تکنولوژی در واقع از برنامه‌ای استفاده می‌کند که برای ساخت ایموجی شخصی‌سازی شده، روند مغزی انسان را تقلید می‌کند.

در پیام‌رسان Allo، یک دکمه به کاربران نمایش داده می‌شود که با انتخاب آن سلفی به ایموجی تبدیل می‌شود. بعد از انتخاب این دکمه، اپلیکیشن از کاربر می‌خواهد که سلفی بگیرد. Allo بعد از گرفتن سلفی به تحلیل و آنالیز آن می‌پردازد و پرتره را به یک ایموجی شخصی تبدیل می‌کند. این تصاویر توسط هنرمند تصویرگر لمر آبرامز کشیده شده‌اند.

 

منبع fortune

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 12 =