نسخه موبایلی وبسایت اینستاگرام از آپلود عکس پشتیبانی می کند

0 545

نسخه موبایلی وبسایت اینستاگرام حالا به شما اجازه می دهد بدون باز کردن اپلیکیشن، عکس آپلود کنید. ممکن است فکر کنید اگر قرار است این کار روی موبایل انجام شود، چه نیازی به نسخه موبایلی مرورگر وجود دارد. می توانیم از اپلیکیشن استفاده کنیم. اما تصور کنید گاهی حافظه داخلی گوشی شما آنقدر محدود باشد که نتوانید اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود و نصب کنید.

حالا می توانید از هر کدام از مرورگرهای گوشی خود برای باز کردن حساب کاربری اینستاگرام و آپلود کردن عکس موردنظرتان استفاده کنید. دکمه آپلود دقیقا در همان موقعیتی قرار دارد که در اپلیکیشن دیده اید و به همین دلیل هیچ مشکلی در پیدا کردن آن و انجام این پروسه نخواهید دید. اما آیکن های آپلود در این دو نسخه کمی متفاوت به نظر می رسند. در اپلیکیشن اینستاگرام، آپلود با علامت + و در نسخه موبایلی مرورگر با آیکن دوربین دیده می شود.

اینستاگرام به تازگی تغییرات زیادی روی اپلیکیشن و نسخه دسکتاپ نرم افزارش اعمال کرده تا خدمات بهتری به کاربرانش ارایه دهد. ویژگی هایی مانند وضعیت آفلاین که در حال حاضر روی نسخه اندروید به صورت آزمایشی تست می شود و همچنین قابلیت کالکشن که فضای اینستاگرام را تا حدودی به پینترست شبیه کرده. این ویژگی های جدید به نظر می رسد به سود اینستاگرام بوده است چراکه تعداد کاربران این شبکه اجتماعی تا آخر ماه اوریل حدود ۷۰۰ میلیون کاربر گزارش شده است. این تعداد در ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ طبق ادعای این شرکت در حدود ۶۰۰ میلیون کاربر بوده است. حالا فرقی نمی کند که روی گوشی موبایلتان از اپلیکیشن یا مرورگر برای آپلود عکس استفاده می کنید. در این مورد دیگر با مشکلی برخورد نخواهید کرد.

منبع androidheadlines

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 13 =