نام iPhone بعدی اپل چه خواهد بود؟

0 919

طبق گفته ها امسال اپل بر خلاف سنت همیشگی از سه گوشی هوشمند جدید رونمایی خواهد کرد: آیفون ۷ اس، آیفون ۷ اس پلاس و پرچمدار جدید اپل با نام احتمالی iPhone 8 …

اطلاعات زیادی از جمله ظاهر و سخت افزار گوشی به بیرون درز کرده است، ولی نام جدید پرچمدار جدید اپل چه خواهد بود؟! در این مورد هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست، در ادامه به بررسی حدسیات و چند نام احتمالی برای این گوشی می پردازیم:

۱. iPhone 8

نامی که این روزها برای اشاره به گوشی جدید اپل بیشترین استفاده را دارد، به دلیل اینکه اپل سال هاست طی سنت همیشگی از این شیوه نامگذاری استفاده کرده است.

سوال اینجاست که اپل امسال هم به استفاده از این شیوه نامگذاری ادامه خواهد داد یا به کلی سیایت خود را در این زمینه تغییر خواهد داد؟

۲. iPhone Pro

با این نامگذاری اپل در نامگذاری آیفون از شیوه نامگذاری لب تاپ وتبلت خود بهره خواهد برد و می توان گفت نامگذاری محصولات خود را یکپارچه خواهد کرد، به نظر این شیوه نامگذاری می تواند هوشمندانه نیز باشد و طرفداران بیشتری را به سمت این گوشی جذب کند.

۳. iPhone X or iPhone 10

نامگذاری ترتیبی گوشی های آیفون از سوی اپل همیشه منظم نبوده است، برای مثال اپل نام دومین گوشی خود را iPhone 3G گذاشت و نام پنجمین گوشی iPhone 4S بود. با توجه به اینکه امسال دهمین سالگرد تولید گوشی های آیفون است، به این مناسبت احتمال نامگذاری iPhone 10 نیز دور از انتظار نخواهد بود.

نام های دیگری مانند iPhone Edition، Apple Phone هم کاندید احتمالی برای نامگذاری هستند.

در هر صورت باید تا زمان رونمایی از این پرچمدار در ماه های آتی منتظر ماند و استراتژی اپل در این زمینه را دید.

 

منبع Cnet

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 5 =