موتورولا با لوگوی جدید بازمی گردد

0 317

موتورولا در سال های اخیر تغییرات زیادی را متحمل شده است و این موضوع که قرار است لوگوی حروفی موتورولا ( لنوو) قرار است برای اولین بار پس از ۲۰۱۳ تغییر پیدا کند، برای کاربران اخبار تازه ای نخواهد بود. اما این خبر می تواند هواداران و طرفداران Moto را خوشحال کند که قرار است نام موتورولا دوباره معرف این کمپانی شود. لوگوی قدیمی موتورولا که شمایی از بال های خفاش است، به همان شکل قبلی باقی مانده و تنها موردی که تغییر یافته شکل ظاهری و نوشتاری کلمه Motorola است. تبلیغات این لوگو در حال حاضر در کشورهایی نظیر هند، اندونزی و اوکراین دیده شده است. Moto اسپانیا هم تصویر زمینه اش را تغییر داده تا این لوگوی جدید را به نمایش بگذارد. این تغییرات ممکن است چند روزی طول بکشد تا به اقصی نقاط جهان برسد. اما همه منتظر کنفرانس جهانی موبایل هستند تا موتورولا بازگشت خود را به این عرصه اعلام کند. لازم به ذکر است بگوییم که کمپانی لنوو حالا با اطمینان می گوید سه برند موتورولا، لنوو و موتو می توانند در کنار هم و تحت نظارت یک شرکت باقی مانده و بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه دهند.

نام موتورولا در کنار نوستالژیک بودن و یادآوری آن گوشی های نازک و تاشوی شیک، احساس اطمینان خاصی به کاربران می بخشد و لنوو هم دقیقا روی همین احساس دلگرمی کاربران برای بازگشت این برند، حساب کرده است. موتورولا از آن دسته تولید کنندگانی است که در تولید و توسعه تلفن های هوشمند تا زمان راه اندازی کمپین Motorola Razr، بسیار موفق عمل کرد. در حالیکه موتورلا در میان کاربران بسیار موفق و محبوب عمل می کرد، کمپانی سامسونگ و ال جی در نوآوری و خلاقیت، گوی سبقت را از او ربودند. موتورولا بعد از آن به دو نیم Solution یا راه حل و Mobility یا همان قسمت گوشی های همراه تقسیم شد. بخش Mobility از سال ۲۰۱۱ در اختیار گوگل قرار گرفت و در سال ۲۰۱۴ به لنوو فروخته شد. لنوو بعد از یک سال با یک حرکت بازاریابی موفق و با حفظ نام Moto توانست دوباره گوشی ها و تولیدات موتورولایی را به بازار عرضه کند.

لنوو به تدریج اجازه داد موتورلا باز هم رشد کند و به بازار بازگردد. لنوو با آن حرکت هوشمندانه و انتخاب اسم و سری Moto اجازه داد این تولیدات تحت نظارت خودش اما با شناسنامه اصلی خود به بازار وارد شوند. هرچند کمی طول می کشد تا این برند به نام موتو چنان که باید به بار بنشیند اما همه می دانند که موتورولا به عرصه رقابت بازگشته است.

منبع androidheadlines

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 3 =