معرفی ساعت‌های هوشمند سونی از سری Wena

0 793

کمپانی سونی نسخه تازه‌ای از ساعت هوشمند Wena Wrist smartwatch عرضه کرده که Three Hands Square نام دارد. این ساعت ازاین‌جهت خاص به شمار می‌آید که بدنه اصلی‌اش آنالوگ و بندش هوشمند است. LED در بند این ساعت تازه استفاده‌شده و به چیپست NFC برای پرداخت موبایلی مجهز شده است.

سونی پیش‌ازاین ساعت‌های Wena را با بند فلزی زنجیری و پلاستیکی عرضه کرده بود و حالا این نسخه تازه با بند چرمی هم ارائه می‌شود. Three Hands Square بدنه‌ای به شکل مستطیل دارد و صفحه داخلی‌اش گرد طراحی‌شده و در سه اندازه ۱۸، ۲۰ و ۲۲ میلی‌متری عرضه می‌شود. Wena Wrist بزرگ با صفحه گرد اما تنها در اندازه ۲۲ میلی‌متری در دسترس است.

همان‌طور که گفتیم این ساعت‌های تازه را می‌توانید با بند فلزی، پلاستیکی و چرمی تهیه کنید اما بند چرمی آن فاقد نمایشگر LED است و تنها از NFC پشتیبانی می‌کند. ازآنجاکه سونی اقدام به عرضه بند استیل به‌تنهایی کرده، حدس می‌زنیم که کاربران بتوانند خودشان بند ساعت را شخصی‌سازی و تعویض کنند.

قیمت بدنه این ساعت‌ هوشمند از حداقل ۹۳ دلار شروع می‌شود اما ساعت بند فلزی آن حدودا ۳۰۰ دلار ارزش دارد. بند چرمی آن گزینه مناسب و زیبایی است که می‌توانید به قیمت ۷۵ دلار خریداری کنید.

 

منبع gsmarena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + پنج =