«لایو» اینستاگرام دو نفره می‌شود

0 876

شبکه اجتماعی اینستاگرام از امروز در حال اجرای آزمایشی یک قابلیت جدید است. کاربران حالا می‌توانند یک کاربر دیگر را هم در لایو خود اضافه کنند و در این حالت ظاهرا صفحه نمایش به صورت اسپلیت به هر دو کاربر اختصاص داده می‌شود.

اضافه کردن یکی از دوستانتان به ویدیو زنده شما کار ساده‌ای است. برای این منظور آیکون تازه‌ای که شبیه دو چهره است و در پایین سمت راست قرار گرفته را انتخاب کرده و کاربر موردنظر را از فهرست به نمایش درآمده انتخاب کنید. این کار باعث افزوده شدن تصویر زنده دوست شما به ویدیوی زنده شده و صفحه هم به صورت عمودی به دینم تقسیم خواهد شد. سایر ویژگی‌های ویدیوی زنده از قبیل ارسال نظر، لایک کردن و امکان ذخیره در استوری‌ها، اینجا هم امکان‌ پذیر است.

اضافه شدن این ویژگی تازه به لایو اینستاگرام منطقی به نظر می‌رسد چراکه فیسبوک، صاحب اصلی اینستاگرام هم چندی پیش در ماه مه، ویژگی مشابهی را به Facebook Live اضافه کرده بود. حدس می‌زنیم که اسنپ‌چت هم به زودی و حتی تا پایان همین هفته، این ویژگی را اضافه کند.

اینستاگرام در حال حاضر این ویژگی را با تعداد محدودی از کاربران آزمایش می‌کند و احتمالا تا چند ماه آینده برای تمام کاربران امکان پذیر خواهد بود.

منبع the verge

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هشت =