فعال شدن بیکسبی در ایران

0 880

این هفته بیکسبی برای کاربران ایرانی سامسونگ هم فعال شد. قابل ذکر است گوشی‌ های گلکسی S8 وS8 پلاس از زمان عرضه مجهز به بیکسبی خواهند بود. طبق اعلام شرکت سامسونگ این دستیار هوشمند به تدریج برای همه کشورهای جهان فعال می‌شود.

همه ما کارهایی داریم که باید در طول روز به آنها رسیدگی کنیم. به این معنا که شاید هر لحظه چیزی را از فراموش کنیم و کاری انجام نشده باقی بماند.

اولین جواب که برای این مشکل می توان پیشنهاد داد، داشتن دستیار شخصی است. قابلیتی که نیازمند توان مالی قابل توجهی است. اما مفهوم عبارت دستیار هوشمند تا حد زیادی شرایط را تغییر می دهد. دستیارانی که همه همه فعالیت های شما را به یاد می‌سپارند و به برنامه‌ هایاتان را تنظیم می کند.

Bixby سامسونگ اولین بار با گوشی سامسونگ گلکسی S8 به بازار عرضه شد. شرکت سامسونگ این دستیار صوتی هوشمند را با شعار “رابط هوشمند برای کمک به انجام سریع‌ تر و بهتر کارها” معرفی کرد. اکنون بیکسبی به تدریج برای تمامی کاربران سامسونگ، از جمله در ایران فعال می شود.

گفتنی است این دستیار در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی با کاربر تعامل می‌کند اما به زودی از زبان‌ های بیشتری پشتیبانی خواهد کرد.

پس از فعال شدن این دستیار بر روی گوشیتان می‌توانید دکمه مخصوص بیکسبی که در زیر دکمه ی کنترل صدا قرار داده شده است را فشار دهید تا به صفحه اصلی این اپلیکیشن بروید. با فشردن و نگه داشتن این دکمه، بیکسبی آماده دریافت فرمان صوتی شما می‌شود. می‌توانید از بیکسبی بخواهید وقتی به خانه رسیدید به شما یادآوری کند به گیاهان آب بدهید یا وقتی به اداره برگشتید به همکارتان تلفن بزنید.

همه این اطلاعات روی صفحه همیشه روشن (AOD)، در صفحه اصلی اپلیکیشن بیکسبی و نیز روی لبه edge screen گوشی شما نیز قابل نمایش است.

برای استفاده از تمامی قابلیت های این دستیار هوشمند بهتر است نگاهی به بروزرسانی‌های OTA گوشی‌تان بیاندازید. پس از دریافت بروزرسانی موردنظر قادر خواهید بود از بیکسبی بخواهید برنامه‌ هایتان را منظم کند چراکه او صدا، متن یا لمس را درک می‌کند و پیوسته در حال یادگیری روش‌های شما در انجام امور مختلف است تا دستیاری بهتری برای شما باشد.

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 12 =