شروع عرضه نوکیا ۳۳۱۰ از هفته آینده در اروپا

0 468

پیش از این قرار بود گوشی ۳۳۱۰ جدید در فصل دوم امسال وارد بازار شود اما موضوع جدیدی پیش امده که باید بدانید.

نوکیا ۳۳۱۰ جدید در ماه فوریه امسال در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ رونمایی شد. پیش بینی می شد این گوشی نوستالژیک با طراحی جدید به قیمت ۴۹ یورو به فروش برسد. البته این ۳۳۱۰ جدید دارای ویژگی های مدرن و تازه ای هم هست و کاربران طرفدار برند نوکیا خیلی خوشحال بودند که می توانستند نسخه جدید و مدرنی از ۳۳۱۰ را تهیه کنند و در کنار گوشی هوشمندشان استفاده کنند.

اما حالا به نظر می رسد کشورهای مختلف اروپایی قصد دارند این گوشی ۳۳۱۰ نسخه ۲۰۱۷ را به قیمت های مختلفی به فروش برسانند . این مبلغ بیشتر از مبلغی است که شرکت جهانی HMD در ماه فوریه به عنوان قیمت فروش ۳۳۱۰ اعلام کرد.

برای مثال گوشی ۳۳۱۰ از تاریخ ۲۸ آوریل در کشور اتریش به قیمت ۵۹ یورو به فروش خواهد رسید. برخی از فروشندگان هم البته قصد دارند با پیشنهاد مبلغ فروش کمتر، خریداران بیشتری را جذب کنند. مبالغ دیگر در این کشور حدود ۵۳ یورو خواهد بود.

جالب است بعضی از فروشندگان سوئدی ادعا می کنند می خواهند نسخه ای از ۳۳۱۰ را به فرئش برسانند که دارای قابلیت ۳G است هرچند این خبر هنوز تایید نشده است. این گوشی از ماه می و با قیمت حداقل ۹۳ یورو در سوئد به فروش خواهد رسید.

در آلمان، ۳۳۱۰ به قیمت ۵۸ یورو وارد بازار می شود. فروشندگان از تاریخ ۲۸ آوریل این گوشی را در دسترس خواهند داشت اما تنها نسخه ۲G آن در این بازار تایید شده است.

البته با درنظر گرفتن مالیاتی که اغلب کشورهای اروپایی روی کالاها اعمال می کنند، اختلاف قیمت ناچیز با قیمت اعلام شده توسط HMD خیلی دور از ذهن به نظر نمی رسد.

منبع phonearena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =