سامسونگ گلکسی تب اکتیو ۲ در دست ساخت قرار می گیرد

0 389

سامسونگ سری خاصی از تبلت‌های گلکسی تب را با عنوان گلکسی تب اکتیو تولید می‌کند که نسبت به نسخه‌های اصلی مقاوم‌تر هستند و ظاهرشان کمی متفاوت است. اولین تبلت سری اکتیو حدودا ۳ سال پیش رونمایی شد و مشخصات فنی آن کاملا شبیه نسخه اصلی‌اش بود، اما ویژگی مقاومت در برابر نفوذ آب و گردوخاک هم به آن اضافه‌شده بود. گزارش‌های جدید حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد نسخه اکتیو جدیدی را به نام گلکسی تب اکتیو ۲ بسازد.

سامسونگ طبق این گزارش قصد دارد دو نسخه متفاوت از تبلت گلکسی تب اکتیو ۲ را با شناسه‌های SM-T390 و SM-T395 تولید کند. انتظار می‌رود که این دو نسخه اکتیو مانند دو نسخه تب ۲ اصلی ساخته شوند و یکی از آن‌ها از Wi-Fi و اینترنت پرسرعت LTE و دیگری از Wi-Fi پشتیبانی کند.

هنوز هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی دو نسخه اکتیو تازه منتشرنشده اما می‌دانیم که گلکسی تب ۲ یک تبلت ساده با مشخصات فنی معمولی بود و انتظار می‌رود که نسخه‌های اکتیو آن‌هم ازنظر مشخصات فنی همان روال را دنبال کنند.

در این گزارش نوشته‌شده که سامسونگ قصد دارد گلکسی تب اکتیو ۲ را ابتدا در کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی عرضه کند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم این غول تکنولوژی برای عرضه این تبلت تازه در دیگر کشورها چه تصمیمی می‌گیرد.

احتمالا در روزهای آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این تبلت خواهیم بود. سامسونگ هنوز هیچ اطلاعات رسمی درباره گلکسی تب اکتیو ۲ منتشر نکرده و در گزارش مذکور هم به تاریخ عرضه‌اش اشاره‌ای نشده است.

منبع ubergizmo

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =