سامسونگ اپلیکیشن خبری معرفی می‌کند

0 692

اپلیکیشن‌های متفاوت خبر خوانی وجود دارد که کاربران در سرتاسر جهان می‌توانند با استفاده از آن‌ها اخبار را از منابع متفاوت پیدا کرده و روی گوشی‌شان بخوانند. وب‌سایت SamMobile گزارش کرده که سامسونگ هم احتمالا قصد دارد با معرفی چنین اپلیکیشنی وارد این عرصه شود. ظاهرا این غول تکنولوژی قصد دارد اپلیکیشن خبرخوانی خودش را طراحی کند که از پادکست رادیویی و دستیار صوتی بیکسبی هم پشتیبانی می‌کند.

طبق این گزارش، اپلیکیشن مذکور احتمالا ویژگی‌هایی بیش از یک اپلیکیشن خبرخوانی معمول دارد که کاربران می‌توانند در آن می‌توانند به جستجوی پادکست‌ها و کانال‌ها مختلف بپردازند و در آن‌ها عضو شوند. این اپلیکیشن همچنین به دستیار صوتی بیکسبی مجهز می‌شود و کاربران قادر خواهند بود با پیام صوتی به آن دستور دهند پادکست به‌ خصوصی را پخش کند.

از آنجا که دیگر رقیب‌های سامسونگ از جمله گوگل و اپل تا به حال اپلیکیشن خبری معرفی کرده‌اند، خبر تلاش این غول تکنولوژی در این زمینه چندان عجیب به نظر نمی‌رسد. سامسونگ پیش از این موضوع هم با ارائه سرویس پرداخت موبایلی و سرویس استریم موسیقی سعی کرده به رقبایش نزدیک شود.

سامسونگ همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی دنیاست و میلیون‌ها کاربر دارد. به همین خاطر پایگاه کاربری عظیمی برای راه‌اندازی این اپلیکیشن خواهد داشت. همان‌طور که در ابتدا هم گفتیم، این موضوع فعلا در حد یک شایعه منتشر شده و این غول تکنولوژی هنوز هیچ خبری را رسما تایید نکرده است.

منبع ubergizmo

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − یک =