ساعت ورزشی جدید سامسونگ

0 747

طبق حدس هااحتمالا در نمایشگاه ایفا شاهد معرفی یک ساعت ورزشی جدید خواهیم بود. طبق اطلاعاتی که در اختیار است، این ساعت هوشمند تقریبا آماده معرفی است  و در حال حاضر اخباری مبنی بر بررسی این ساعت در کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا منتشر شده است.

سال گذشته هم سامسونگ از نمایشگاه ایفا به عنوان محلی برای معرفی نسل جدید ساعت‌های هوشمند Gear استفاده کرد بنابراین چندان حدس بی‌ربطی نیست که گمان کنیم امسال هم شاهد معرفی نوعی ساعت ورزشی جدید در این نمایشگاه خواهیم بود.

تنها چیزهایی که در حال حاضر می‌دانیم این است که Gear Sport از بلوتوث و Wi-Fi پشتیبانی می‌کند و احتمالا از طریق سیستم عامل Tizen کار خواهد کرد. هنوز مشخص نیست شکل این محصول بیشتر شبیه به یک ساعت هوشمند است یا شبیه به یک مچ‌بند ورزشی.

معرفی یک ساعت هوشمند مخصوص ورزش برای شرکت سامسونگ اقدامی بسیار عقلانی به نظر می‌رسد. اپل هم اخیرا تلاش کرده تمرکز خود را بیشتر روی جنبه‌های مربوط به ورزش و تناسب اندام اپل واچ بگذارد در حالی که سامسونگ در ساعت‌های Gear Watch بیشتر به ظاهری مدرن و مد روز توجه کرده و همین موضوع دلیل خوبی است که سعی کند با معرفی مدلی جدید به رقابت با اپل بپردازد و خلا بوجود آمده را جبران کند.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این ساعت جدید شرکت سامسونگ باید منتظر شروع نمایشگاه ایفا باقی بمانیم.

نمایشگاه ایفا شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

 

منبع The Verge digimag

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 17 =