ساعت هوشمند Sequent با سیستم خود شارژ

0 815

بیشتر ساعت های هوشمند با مشکل شارژ و باتری مواجه هستند، درست مثل گوشی های هوشمند و کاربران همیشه مجبور به شارژ مداوم آن ها هستند. در تلاش برای حل این مشکل، شرکت Sequent با نگاهی به سیستم شارژ حرکتی ساعت های قدیمی در جهت تولید باتری هایی با سیستم خودشارژ مشابه برای ساعت های هوشمند خود در این راه قدم گذاشته است.

ساعت هوشمند Sequent از یک سیستم خود شارژ برای باتری ساعت هایش بهره می برد که با حرکت شما باتری ساعت شارژ می شود (ولی با سیستمی کاملا متفاوت نسبت به ساعت های قدیمی). این قابلیت همراه با ویژگی های یک ساعت هوشمند هیبرید استاندارد مانند: سنسور ضربان قلب،مانیتورینگ فعالیت ها، GPS، بلوتوث و سیستم اطلاع رسانی خواهد بود.

بزرگترین سوال درباره این سیستم خودشارژ حرکتی برای ساعت های هوشمند این است که در شرایط بدون حرکت و یا حرکت کم باتری چه مقدار دوام خواهد داشت؟ (و شارژ کامل آن چقدر زمان خواهد برد؟)

اگر منبع انرژی حرکتی برای ساعت های هوشمند در مقایسی بزرگتر قابل اجرا باشد، فکر می کنید شرکت های بزرگ دیکری آن را امتحان کرده اند؟ به هر حال شرکت Sequent در حال کار بر روی آن است.

شما می توانید با مبلغ ۱۸۹ دلار برای هر ساعت بر روی این پروژه در کیک استارتر سرمایه گذاری کنید. شرکت Sequent اعلام کرده است قیمت این ساعت هیجان انگیز از ۴۳۸ دلار در خرده فروشی ها شروع خواهد شد، که قیمت قابل توجهی نسبت به مبلغ اعلامی در کیک استارتر است! به هر حال کیک استارتر پروژه ها را گارانتی نمی کند، پس قبل از سرمایه گذاری بر روی این ساعت و هر پروژه ی دیگر در این وب سایت خوب فکر کنید.

منبع The Verge

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 3 =