رویداد «اولین نگاه» اسنشال فون ۳ شهریور برگزار می‌شود

0 892

دو ماه از معرفی رسمی گوشی اسنشال فون توسط اندی رابین، خالق اندروید، می‌گذرد و کمپانی سازنده‌اش هم تاریخ نهایی عرضه آن را بدون ورود این گوشی به بازار، پشت سر گذاشته است. هفته گذشته این کمپانی اعلام کرد که به زودی تاریخ نهایی و واقعی عرضه اولین گوشی‌اش را اعلام خواهد کرد.

مقامات اسنشال اعلام کردند که گوشی‌شان در حال حاضر در حال طی روند تولید انبوه است و به زودی تاریخ ارسال این دستگاه را اعلام خواهند کرد چراکه گوشی مذکور در حال حاضر در بسیاری از وب‌سایت‌های خرده‌فروشی هم در حال پیش‌فروش است.

امروز خبر تازه ای درباره این گوشی منتشر شده که یک دعوت‌نامه جدید را نشان می‌دهد. ظاهرا کمپانی اسنشال قصد دارد رویداد «اولین نگاه» را برای این گوشی برگزار کند. گوشی واقعی اسنشال فون قرار است در این رویداد برای علاقه مندان به نمایش درآید و هر کاربری می‌تواند آن را در دست گرفته و امتحان کند. این رویداد قرار است روز ۲۵ اوت (۳ شهریور) در لس آنجلس امریکا برگزار شود.

در حال حاضر دقیقا معلوم نیست چه کسانی قرار است در این رویداد شرکت کنند. کمپانی اسنشال این دعوت نامه را به صورت کاملا عمومی منتشر کرده و برای مطبوعات و نشریه‌ها ارسال نکرده است. به همین خاطر حدس می‌زنیم رویداد مذکور از سوی این سازنده صرفا برای دلجویی از کاربران و علاقه مندان به خرید این گوشی، برگزار شود و یک دورهمی خودمانی باشد. در هر صورت هنوز هم معلوم نیست اسنشال فون قرار است کی وارد بازار شود!

منبع phonearena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 6 =