دیدن استوری‌ های اینستاگرام بدون نیاز به گوشی

0 1,070

اپلیکیشن اینستاگرام در حال بروزرسانی است که دیدن استوری ها از طریق وب را ممکن می سازد. با این امکان می توانید استوری ها را بدون نیاز به گوشی روی صفحه‌ نمایش‌های بزرگ‌تر مانند لپ تاپ مشاهده کنید. اینستاگرام به جای استفاده از ضربه زدن روی چپ و راست صفحه‌نمایش، که در اپلیکیشن استفاده می‌شود، فلش‌هایی را هم برای این حالت تعبیه کرده تا بتوان با استفاده از آن‌ به راحتی بین پست‌ ها و استوری‌ ها سوئیچ کرد.

اینستاگرام همچنین در آینده‌ی نزدیک می خواهد به کاربران اجازه دهد استوری‌های خود را با استفاده از مرورگر وب موبایل باگذاری کنند. این قابلیت می‌تواند برای افرادی مفید باشد که ترجیح می‌دهند پیش از منتشر کردن عکس‌ها و ویدیوها در قالب استوری، آن‌ها را ویرایش کنند.

طیق شنیده هااین به‌روزرسانی امروز و به تدریج در جهان منتشر می شود، همچنین انتظار می‌رود قابلیت آپلود از طریق وب موبایل هم تا چند ماه دیگر ایجاد شود. اینستاگرام گفته هیچ برنامه‌ای برای افزودن امکان آپلود عکس و استوری از طریق سیستم‌های دسکتاپ ندارد. در هر صورت امکان آپلود از طریق دسکتاپ می‌تواند واقعا کاربردی باشد، ولی همین که بتوان از طریق وب به بیشتر بخش‌های اینستاگرام دسترسی داشته داشت نیز به این معنی است که احتمالا تا چند وقت دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی موبایل نخواهد بود.

منبع The Verge

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =