جنگ ستارگان را با واقعیت مجازی تجربه کنید

0 672

کمپانی دیزنی در رویداد مخصوص خودش از سیستم تازه واقعیت مجازی رونمایی کرد و گفت که آن را با همکاری کمپانی لنوو توسعه می‌دهد تا تجربه منحصر به فردی از جنگ ستارگان به علاقه‌مندانش ارائه کند. برای مثال شما به عنوان کاربر این سیستم می‌توانید با هر کدام از کاراکترهای موردعلاقه‌تان در جنگ ستارگان HoloChess بازی کنید یا با هم به نبردی صاعقه‌ای بپردازید. البته برای این نبرد به یک دسته کنترلی فیزیکی هم نیازمند خواهید بود.

سیستم اجرای  The Star Wars Jedi Challenges شامل یک هدست واقعیت مجازی مخصوص، کنترل فیزیکی برای نور و صاعقه و اپلیکیشن‌هایی است که باید روی گوشی‌تان نصب شوند. هدست مخصوص این بازی از آن نوعی است که گوشی را درونش قرار می‌دهید و اساسا مدل خاص و نوینی به شمار نمی‌آید اما از طرفی به مدیریت هزینه این سیستم کمک می‌کند. حدس می‌زنیم که این سیستم از هدست Gear سامسونگ – ۱۰۰ تا ۱۳۰ دلار- گران‌تر نشود. البته همیشه برای خرید این گجت‌ها می‌توانید ابتدا تحقیق کرده و سپس فروشگاهی را انتخاب کنید که تخفیف بیشتری لحاظ می‌کند.

متاسفانه جزییات چندانی درباره همکاری لنوو و دیزنی در دسترس نیست و هنوز نمی‌دانیم قیمت نهایی و تاریخ رسمی عرضه‌اش کی خواهد بود.

منبع phonearena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − یک =