تغییر اساسی اچیومنت‌های ایکس‌ باکس

0 1,575

مایکروسافت برنامه‌های بزرگی برای اچیومنت‌های بازی‌هایش دارد و می‌خواهد از پایه و اساس سیستم کار آن‌ها را تغییر دهد. Mike Ybarra معاون پلتفرم ایکس‌باکس در مایکروسافت، اخیرا گفته است که می‌خواهند مفهوم اچیومنت‌ها را در ایکس‌باکس تغییر دهند.

در حال حاضر میزان اچیومنت‌های یک فرد، با Gamer score او نشان داده می‌شود.

مایک ایبارا به خبرگزاری Windows Central گفته است:‌ “به دنبال تغییرات بزرگ و معناداری برای به نمایش گذاشتن افتخارات یک نفر به عنوان گیمر روی ایکس‌باکس هستیم. می‌توانیم کارهای بسیار بیشتری برای منعکس کردن تاریخ یک گیمر و وضعیت آن‌ها انجام دهیم.”

نمی‌دانیم دقیقا مایکروسافت می‌خواهد چه چیزهایی را به اچیومنت‌های ایکس‌باکس اضافه کند، ولی بدون شک راه‌های مختلف و بیشتری برای نشان دادن پیشرفت و وضعیت یک گیمر وجود دارد. اچیومنت‌های ایکس‌باکس ده سال پیش به همراه کنسول ایکس‌باکس۳۶۰ معرفی شدند و مایکروسافت از همان زمان، به آن‌ها دست نزده است.

در حال حاضر میزان اچیومنت‌های یک فرد، با Gamer score او نشان داده می‌شود؛ عددی که نشانگر این موضوع است که یک فرد، چقدر زمان برای بازی‌های ایکس‌باکس خود صرف کرده است. ایبارا اضافه کرده: “می‌خواهیم تغییرات بزرگی انجام دهیم و کاری کنیم که گیمرها بتوانند خودشان را بیشتر از Gamer score نشان دهند.”

پیشرفت اچیومنت‌ها، تنها برنامه‌ی مایکروسافت برای بهتر شدن جامعه‌ی گیمرها در ایکس‌باکس نیست. قرار است به زودی داشبورد ایکس‌باکس و آواتارهای این سرویس تغییر و پیشرفت‌های بسیاری کند. احتمالا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

منبع The Verge digimag

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + ده =