تصویر پنل های آیفون ۸ لو رفت

0 771

شب گذشته تصاویر تازه‌ای از پنل آیفون‌های تازه اپل لو رفت. در این تصویر شاهد پنل‌های جلویی و پشتی گوشی آیفون ۸ هستیم.

گفته می‌شود که این عکس‌ها توسط یکی از کارمندان اپل لو رفته و کیفیت آن‌ها هم از تمام عکس‌های لو رفته قبلی بهتر است. به همین دلیل فکر می‌کنیم که این عکس‌ها به‌احتمال‌زیاد معتبر و نهایی هستند. اولین تصویر لو رفته، پنل جلو و پشت گوشی آیفون ۸ را نشان می دهد. انتظار می‌رود که آیفون ۸ گران‌ترین آیفونی باشد که تابه‌حال تولیدشده. پنل صفحه نمایش این گوشی که توسط سامسونگ ساخته شده، تقریبا بدون حاشیه و از نوع AMOLED است.

همان‌طور که در این تصاویر مشاهده می‌کنید و پیش تر هم در عکس‌های لو رفته دیده بودیم، طراحی صفحه نمایش آن اصلا مرسوم نیست. اگر از طراحی صفحه نمایش گوشی اندی رابین اسنشال خوشتان نیامده، این گوشی هم راضی‌تان نخواهد کرد. دوربین سلفی و قسمت پخش صدای مکالمه در این گوشی در قسمت بسیار کوچکی در کنار هم و در بالای پنل جلویی قرارگرفته‌اند تا حاشیه‌های این صفحه نمایش را به حداقل برسانند.

تاچ آیدی یا حسگر اثرانگشت در پنل پشتی دیده نمی‌شود و می‌توانیم ادعا کنیم که آیفون بالاخره توانسته تکنولوژی تعبیه حسگر در زیر صفحه نمایش را اجرا کند. دوربین اصلی این گوشی لنز دوگانه دارد که ظاهرا با چینش عمودی کنار هم قرار می‌گیرند.

در تصویر دوم شاهد پنل‌های آیفون ۸ در کنار پنل‌های دو گوشی دیگر آیفون بهنام‌های آیفون ۷s و ۷s Plus هستیم. هنوز نمی‌توانیم در مورد جنس این پنل‌ها نظر قطعی دهیم چون از این تصاویر نمی‌توان دریافت که جنس پنل‌ها از آلومینیوم است یا شیشه. حدس می‌زنیم که قابلیت شارژ بی‌سیم در تمام این سه‌گوشی بعدی آیفون وجود داشته باشد.

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − نه =