تصاویر و اطلاعات تازه از نوکیا ۹ و نوکیا ۸

0 463

اخبار و شایعات زیادی درباره Nokia 9 و Nokia 8 منتشر نشده اما تصاویر جدیدی از طراحی های آن ها به تازگی لو رفته که نشان می دهد طراحی ظاهری آن ها شباهت بسیاری به پرچمداران امسال کمپانی های ال جی و سامسونگ دارد. در این تصاویر به خوبی می توان دید که سعی شده حاشیه ها به حداقل ممکن برسد و بیشترین حد آن در قسمت بالا و پایین صفحه دیده می شود.

این تصاویر شماتیک لو رفته از دو گوشی نوکیا ۹ و نوکیا ۸ نشان می دهد که سعی شده صفحه نمایش در بزرگترین حد ممکن خود باشد. در تصاویر نوکیا ۹ دیده می شود که دکمه فیزیکی خانه در قسمت جلویی وجود ندارد و حسگر اثر انگشت هم در قسمت پشتی طراحی شده است. در حالیکه در تصویر نوکیا ۸، دکمه فیزیکی خانه در قسمت جلویی دیده می شود.

اینطور که به نظر می رسد، نسبت صفحه نمایش نوکیا ۹ مانند LG G6 و Galaxy S8 همان عدد ۱۸:۹ باشد و نوکیا ۸ هم نسبت معمولی و رایج ۱۶:۹ خواهد داشت. متاسفانه هنوز مشخصات دقیقی نداریم که با این عکس های تازه هماهنگ و تحلیل کنیم.

البته باید ذکر کنیم که این تصاویر لو رفته از طرف نوکیا تایید نشده اند و نمی شود بطور کامل به آن ها استناد کرد.این تصاویر حتی شبیه تصاویر لو رفته قبلی هم نیستند اما فعلا تازه ترین اخبار لو رفته و موجود درباره این مدل ها، همین تصاویر است.

طبق شایعات قبلی، احتمالا هر دوی این گوشی ها بدنه فلزی خواهند داشت. همچنین صحبت هایی درباره دوربین ۲۲ مگاپیکسلی با لنز کارل زایس درباره نوکیا ۹ مطرح بود. درباره دوربین گوشی نوکیا ۸ شایعات زیادی با اعداد متفاوت وجود داشت که به آن ها اشاره نخواهیم کرد. مورد دیگری که در این عکس ها دیده می شود، احتمال وجود دو دوربین در قسمت پشتی هر دوی این گوشی ها است.

در حال حاضر اطلاعات کمتری از نوکیا ۸ لو رفته است و اطلاعات بیشتری درباره نوکیا ۹ در دسترس قرار گرفته. همچنین گفته شده که نوکیا ۹ به پردازنده اسنپدراگون ۹۳۵ مجهز خواهد بود و با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

 

منبع Techradar ubergizmo

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 20 =