تصاویر لو رفته جدید از HTC U 11 قرمز

0 437

یک سری عکس تازه از گوشی تازه اچ تی سی به نام HTC U 11 منتشر شده که رنگ قرمز آن را در تمامی زاویه ها نشان می دهد. البته این اولین باری نیست که طراحی یو۱۱ را می بینیم اما دفعه اول است که رنگ قرمز آن را شاهد هستیم. این تصاویر دقیقا همان طراحی ای را نشان می دهند که در تصاویر لو رفته U11 مشکی در ماه گذشته دیدیم.

البته با همه این ها، این تصاویر تازه با زوایای بیشتر، جزییات بهتری را در این تصاویر رندر شده در اختیار می گذارند. در این تصاویر پایین گوشی را می بینیم که انگار قرار است USB Type-C داشته باشد و فاقد پورت صوتی ۳.۵ میلی متری است. ظاهر امر نشان می دهد به احتمال زیاد  HTC U 11 نمی تواند از هدفون های معمول بهره ببرد مگر آنکه از یک تبدیل برای USB Type-C به ۳.۵ میلی متری استفاده شود.

دیگر جزییاتی که می توان از این تصاویر رندر برداشت کرد، حسگر IR بالای جای سیمکارت، دکمه های صدا و دکمه پاور در قسمت راست گوشی قرار دارند. قسمت حاشیه سمت چپ هم هیچ دکمه و پورتی نخواهد داشت. دوربین جلو، دوربین پشت و تمام حسگرها هم دقیقا در همان قسمت هایی قرار دارند که در تصاویر لو رفته قبلی بودند. می توان نتیجه گرفت این تصاویر می توانند نزدیک ترین تصاویر به تصاویری باشند که قرار است اچ تی سی بعدا از U 11 منتشر کرده و تایید کند. همانطور که پیش تر گفتیم، اچ تی سی U 11 قرار است در ۱۶ می یعنی تا چند روز دیگر، به صورت رسمی توسط HTC در رویداد این شرکت رونمایی شود. این تصاویر رندر شده جدید دارای کیفیت بسیار خوبی هستند که می توانید حاشیه های کناری صفحه نمایش را به بهترین شکل ممکن ببینید. ظاهرا حاشیه های این صفحه نمایش به قدری به چشم می آیند و به حداقل نرسیده اند. هیچ ویژگی و مشخصات تازه ای همراه این تصاویر لو نرفته است اما بیشتر این مشخصات در گزارش هایی قبلا لو رفته اند.

منبع androidheadlines

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هفده =