تصاویر لو رفته تازه از گوشی Moto Z2 Play

0 436

لنوو در سال گذشته گوشی های سری Moto Z را معرفی کرد که طراحی منحصر بفردی داشتند. این گوشی ها می توانستند اکسسوری ماژولار به نام Moto Mod بپذیرند. گوشی Moto Z Play دارای ویژگی های عالی با طول عمر باتری خیلی خوب بود که قیمت خوبی هم داشت.

حالا عکس های تازه ای از Z2 Play لو رفته است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، این گوشی به Z Play شباهت بسیاری دارد. این شباهت بیشتر در طراحی دیده می شود و در قسمت حسگر اثر انگشت متفاوت است. البته کانکتور ۱۶ پینی هنوز هم پایین دیده می شود. یک فلش دوربین در قسمت جلویی وجود دارد و لبه های دوبین هم بیرون زده است. Z2 Play در مقایسه با Z2 کمی هم باریک تر بنظر می رسد که ما را به شک می اندازد شاید عمر باتری Z2 Play از عمر باتری Z Play کمتر باشد!

این عکس متاسفانه اطلاعاتی از ویژگی های گوشی یا روز عرضه به همراه خود ندارد. در حالیکه گوشی های Moto Z و Moto Z Force در مراسم Lenovo Tech World در ژوئن گذشته رونمایی شدند، گوشی Z Play بطور رسمی در آگوست معرفی شد. طبیعتا باید منتظر رونمایی رسمی Z2 Play بمانیم و امیدوار باشیم عمر باتری اش به خوبی باتری Z Play و به خوش قیمتی همان گوشی باشد.

منبع neowin

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + یازده =