تصاویر سرفیس پروی جدید، پیش از رونمایی در چین منتشر شدند

0 475

آن‌طور که شایعات می‌گویند سرفیس پروی بعدی قرار است ۳ روز دیگر معرفی شود و گویا دوم خرداد، روز رونمایی از جدیدترین مدل تبلت‌های محبوب مایکروسافت خواهد بود. اما در عین حال هنوز دو هفته هم از روزی نمی‌گذرد که مایکروسافت اعلام کرد سرفیس پرو ۵ تنها در صورتی عرضه می‌شود که «قادر به ارایه‌ی تغییرات محسوسی برای کاربران باشد.»

این ادعا طبیعتا بدون اساس مطرح نشده و همچنان می‌تواند مصداق داشته باشد؛ حتی اگر مایکروسافت در مراسمی که به‌زودی در چین برگزار می‌کند دست به معرفی یک تبلت جدید جایگزین سرفیس پرو ۴ بزند. برخی رسانه‌ها تصاویری (طرح‌های سه‌بعدی)  را هم از این تبلت جدید منتشر کرده‌اند.

نام مفید و مختصر این تبلت جدید، سرفیس پرو است و به همین دلیل هم هست که مایکروسافت صادقانه از قبل اعلام کرد سرفیس پرو ۵ در کار نیست و احتمالا به این زودی‌ها هم به بازار نمی‌آید.

این‌طور که از عکس‌ها و اخبار پراکنده برمی‌آید سرفیس پروی جدید کاملا یادآور سرفیس پرو ۴ است که انگار حس تازه‌ای در آن جان گرفته است. تغییرات اساسی، بیشتر در مغز استخوان تبلت صورت گرفته که متاسفانه خبر زیادی در این مورد درز نکرده است و از تصاویر هم طبعا چیزی زیادی درباره سخت‌افزار داخلی دستگیرمان نمی‌شود.

اما به هر حال این را می‌دانیم که سرفیس پروی جدید با تعدادی لوازم جانبی از جمله کیبورد و قلم به بازار می‌آید و این لوازم جانبی در رنگ‌های متنوعی هم عرضه می‌شوند. همچنین لوازم جانبی این تبلت احتمالا قابلیت‌های جدیدی را نسبت به قلم و کیبورد سرفیس پرو ۴ خواهند داشت.

طبق معمول به چند روزی صبر و تحمل نیاز داریم تا جزییات کامل و دقیق‌تری را از تبلت جدید مایکروسافت به دست بیاوریم. تا آن روز این رندرها را ببینید که خالی از لطف هم نیست.

 

منبع دیجی مگ

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 11 =