تصاویر رندر ساعت هوشمند فیت بیت لو رفت

0 446

کمپانی Fitbit در تولید ساعت های هوشمند اصلا ناشناس نیست. این کمپانی با تولید ساعت های Blaze جای خود را در این صنعت از پیش محکم تر کرد. گفته می شود این تولید کننده تا اواخر امسال یک ساعت هوشمند جدید عرضه خواهد کرد. رندرهای تازه ای از طرح این ساعت های هوشمند به همراه هدفون بلوتوث منتشر شده اند.

طبق گزارش  Yahoo Finance این ساعت هوشمند فیت بیت که به اسم پروژه Higgs شناخته می شد، قرار بود پیش از رویداد پاییز شرکت اپل عرضه شود ولی مشکلات طراحی که برای آن پیش آمد باعث شد روز عرضه آن به تاخیر بیافتد. در این گزارش آمده که به دلیل طراحی نامناسب جای آنتن در این ساعت، GPS آن دچار اختلال شده بود و همین امر باعث طراحی دوباره آن شد. علاوه بر این، هنوز معلوم نیست ساعت هوشمندی که قرار است عرضه شود، ضدآب خواهد بود یا نه.

علاوه بر این مشکل سخت افزاری، گفته می شود فیت بیت با مشکل نرم افزاری هم مواجه بود. این مشکل نرم افزاری در باب یافتن ارایه دهنده پلی بک موسیقی در این دستگاه بوده است. شریک این شرکت در حال حاضر Pandora است اما اولین انتخاب فیت بیت پیش از این، Spotify بود. احتمالا ویژگی بازنواخت موسیقی یا Music Playback یکی از ویژگی های اصلی این ساعت هوشمند است همانطور که فیت بیت قصد دارد یک هدفون بلوتوث هم با این ساعت عرضه کند. تصویری از این هدفون هم لو رفته.

انتظار می رود که این ساعت هوشمند به قیمت ۳۰۰ دلار به فروش برسد که از ساعت قبلی این کمپانی به نام Blaze حدودا ۱۰۰ دلار گران تر است. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این تولید کننده می تواند کاربران را قانع کند این ساعت هوشمند را با این قیمت تهیه کنند؟ در حال حاضر ساعت های هوشمند دیگر که به Android Wear 2.0 مجهز هستند، در بازار با قیمت کمتر به وفور عرضه شده اند.

منبع neowin

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =