تصاویر جدید (Moto X (2017 توسط موتورولا لو رفت

0 307

در هفته گذشته چندین عکس از گوشی جدید موتورولا (Moto X (2017 روی وبسایت های خبری و فناوری لو رفت اما حالا جالب است بدانید تصاویر تازه توسط شرکت سازنده منتشر شده است و اخرین اخبار عکس هاییست که از موتورولا می آید. کمپانی Moto آمریکا به مناسبت ۴۴ سالگرد تماس های تلفنی توسط گوشی همرا، ویدیویی در یوتیوب منتشر کرد. چند ثانیه پس از شروع این ویدیو شاهد تصویر پشت و جلوی یک گوشی هستیم که شبیه مدل Moto G5 است اما از طرف دیگر شمای خطوط آنتن در قسمت پشتی آن شباهت بسیاری به تصاویر لو رفته قبلی از مدل (Moto X (2017 دارد. جالب است که دوربین پشتی گوشی هم اصلا شبیه دوربین در عکس های لورفته نیست.

بر اساس شایعه های پیرامون این مدل، (Moto X (2017 قرار است به چیپست اسنپدراگون ۶۲۵ SoC مجهز باشد و حافظه RAM آن هم ۳ یا ۴ گیگابایت تخمین زده شده است. دیگر مشخصات تخمینی و یا شایعه شده هم شامل حافظه داخلی ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت به همراه دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسل است. اگر قرار باشد مدل نهایی معرفی شده شامل دو دوربین پشتی باشد، هنوز نمی دانیم دوربین دوم ممکن است همان ۱۳ مگاپیکسل باشد یا خیر.

علاوه بر این تصاویر منتشر شده منتسب به مدل (Moto X (2017، گوشی دیگری هم در این ویدیو دیده شده است. پشت این گوشی ناشناس به رنگ سفید دیده می شود و به نظر می رسد دارای یک اسپیکر در این قسمت است. شاید این گوشی همان مدل Albus باشد که گفته می شود مشخصاتی مشابه Moto Z Play خواهد داشت اما دوربین آن احتمالا ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود.

اگر این ویدیو را ببینید شاهد مدل های زیادی از گوشی های موتورولا خواهید بود که در حال حاضر در بازار هستند یا قرار است به بازار بیایند. این ویدیو شامل تصاویر مدل هایی است که به عنوان مدل های کلاسیک موتورولا شناخته می شوند. این ویدیو به نحوی تاریخ و سیر پیشرفت و تولید موتورولا در تولید گوشی های همراه را نشان می دهد که دیدن آن می تواند برای همه جذاب باشد.

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هشت =