تست انداختن گلکسی S8 و آیفون۷

0 1,242

دو گوشی Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus، هر دو گوشی های زیبایی هستند و کمتر کسی حاضر است روی آن ها آزمایش خطرناکی مانند تست انداختن از ارتفاع را اجرا کند. طراحی گوشی گلکسی S8 با پنل شیشه ای منحنی و صفحه نمایش Infinity پیچیده و خاص است. این طراحی به عنوان طرحی یکتا برای کاربر در نظر گرفته شده تا با به دست گرفتن آن احساس خوبی به او دست دهد. این گوشی متاسفانه به طرز دردناکی از این آزمایش بیرون آمد که نشان می دهد استفاده از قاب محافظ و محافظ صفحه می تواند ایده خوبی باشد.

در این آزمایش از گلکسی اس ۸ فقط استفاده شد و چون این دو گوشی اس۸ و اس۸ پلاس هردو از یک خانواده هستند، می توان سرنوشت تقریبا یکسانی را برای اس۸ پلاس هم پیش بینی کرد. البته در این آزمایش ما یک گوشی دیگر را هم در کنار سامسونگ گلکسی اس ۸ تست کردیم و آن هم یک آیفون ۷ به رنگ قرمز است. هر دوی این گوشی ها را از ارتفاع یک و نیم متری روی آسفالت انداختیم تا ببینیم چه بلایی سر آن ها خواهد آمد.

اولین آزمایش آن بود که هر دو را از یک طرف به زمین انداختیم. در نتیجه این تست، کناره های آیفون ۷ کمی خراش افتاد و مشخص شد که به مقدار جزیی آسیب دیده است اما خاموش نشد و مشکلی نداشت.

اس۸ در این آزمایش، سالم تر از آیفون ۷ بیرون آمد و خراش کناره اش آنقدر جزیی و کوچک بود که می توان آن را نادیده گرفت. عکس های این دو گوشی را بعد از سقوط از ارتفاع یک و نیم متری روی آسفالت از قسمت کناره ها می توانید ببینید.

اما آزمایش سقوط از قسمت صفحه نمایش، بدترین قسمت ماجراست. پرچمدار تازه سامسونگ بعد از سقوط روی صفحه نمایش، از قسمت های مختلفی ترک خورد و انتهای منحنی کناره های صفحه نمایش آن کاملا شکست. البته این گوشی خاموش نشد و تمام صدمات وارده فقط ظاهری بود.

از طرف دیگر، آیفون ۷ بعد از سقوط کاملا خاموش شده و دیگر روشن نشد. صدمات وارده به صفحه نمایش آن خیلی بیشتر از اس۸ به نظر می رسد.

بازهم پیشنهاد می کنیم از اکسسوری ها و محافظ های صفحه برای محافظت بیشتر گلکسی اس۸ استفاده کنید.

منبع androidheadlines

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =