اولین جزییات از گوشی گلکسی اس۹ در گزارش های تازه

0 2,559

سامسونگ گلکسی اس۸ در حال حاضر بهترین و جدیدترین مدل گوشی اندرویدی موجود در بازار است که می توانید آن را تهیه کنید. صفحه نمایش Infinity این گوشی تمام صفحه را گرفته و ویژگی های جالب زیادی دارد. نکته جالب اینجاست که قیمت این گوشی از حد انتظار خیلی پایین تر است. سامسونگ در حال حاضر در حال تدارک و توسعه S9 است. به تازگی گزارشی از کشور کره رسیده که درباره چیپست پردازنده کوالکوم این گوشی صحبت می کند.

به گزارش The Investor سامسونگ و کوالکوم چندی پیش همکاری خود را برای تولید چیپست پردازنده مخصوص گلکسی اس۹ شروع کردند. احتمالا نام این چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ خواهد بود و پس از توسعه توسط سامسونگ یا TSMC تولید خواهد شد.

یک گزارش هم چندی پیش منتشر شد که می گفت گلکسی اس۹ در حال حاضر در سامسونگ در حال توسعه و تولید اولیه است. در آن زمان گلکسی اس۸ هنوز عرضه هم نشده بود.

سامسونگ در گلکسی اس۸ در حال حاضر از چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و اکسینوس ۸۸۹۵ استفاده می کند. این دو چیپست ۱۰ نانومتری از تمام چیپست های سامسونگ تا امروز، سریع تر بوده اند و در مصرف انرژی بهینه تر عمل کرده اند. سامسونگ سال هاست که از این تاکتیک استفاده می کند و این موضوع یعنی احتمالا نسخه ای از گلکسی اس۹ با چیپست پردازنده ساخت سامسونگ تولید خواهد شد.

در این گزارش اطلاعاتی درباره چیپست اکسینوس آینده سامسونگ یا مشخصات پردازنده های گلکسی اس۹ نیامده است.

در حال حاضر گلکسی اس۸ دارای قدرتمند ترین پردازنده روی سیستم عامل اندروید است و تنها گوشی همراهی است که پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ روی آن تعبیه شده اما با اینحال، نتایج تست های عملکردی اپل آیفون ۷ از گلکسی اس۸ بهتر بوده است.

 

منبع bgr

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =