اندروید ۷.۱.۲ نوقا حسگراثرانگشت گوشی‌های پیکسل و نکسوس را از کار انداخت

0 906

کاربران گوشی‌های نکسوس و پیکسل گزارش کرده‌اند که حسگر اثرانگشت گوشی‌های‌شان پس از نصب بروزرسان اندروید ۷٫۱٫۲ نوقا دچار مشکل شده است.

احتمالا کاربران گمان می‌کردند پس از به‌وجود آمدن بسیاری از مشکلات برای گوشی‌های نکسوس و پیکسل در گذشته، گوگل در زمینه انتشار نسخه‌های جدید اندروید دقت کافی را به خرج خواهد داد و تلاش می‌کند نسخه جدیدی بدون باگ عرضه کند. اما به نظر می‌رسد گوگل این بار هم در انتشار اندروید ۷٫۱٫۲ نوقا دقت کافی را به خرج نداده و بعضی از کاربران گوشی‌های نکسوس و پیکسل را دچار مشکل کرده است.

تعداد زیادی از کاربران این گوشی‌ها از مشکلی که برای حسگر اثرانگشت دستگاه‌های‌شان بوجود آمده شکایت کرده‌اند و طبق گزارش‌ها نصب این نسخه جدید اندروید باعث از کار افتادن حسگر اثرانگشت در بعضی از این مدل‌ها می‌شود.

ظاهرا حتی پس از پاک کردن همه اثرانگشت‌های ذخیره شده قبلی هم این مشکل برای بعضی از کاربران حل نشده است. در حال حاضر این مشکل هم برای کاربران گوشی‌های پیکسل و هم برای کاربران گوشی‌های پیکسل XL پیش آمده است. این موضوع بعضی از صاحبان گوشی‌های نکسوس ۵X و نکسوس ۶P را هم درگیر کرده. علت بوجود آمدن این مشکل هنوز مشخص نشده است و تا این لحظه راه‌حل مشخصی هم برای حل این مساله مطرح نشده است.

منبع: Phone Arena

ترجمه در دیجی مگ

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پانزده =