افزایش سرعت اینترنت ۴G با چند راهکار ساده

0 682

ممکن است برای شما پیش آمده باشد در مکانی قرار بگیرید که اینترنت همراهتان فقط ۴G را پشتیبانی کند. حتما تجربه نه چندان دلچسبی از ۴G و سرعت آن دارید. در این مقاله می خواهیم روش هایی به شما معرفی کنیم که با پیگیری آن ها بتوانید سرعت شبکه ۴G همراهتان را افزایش دهید.

مرورگر مناسب دانلود کنید

یکی از بهترین بروزهای مناسب اندروید، گوگل کروم است. این بروزر تقریبا با همه دستگاه های اندرویدی موجود هماهنگ است و می تواند تجربه منحصربفردی از وبگردی به شما ارایه کند. گوگل کروم قابلیت ذخیره کردن نام و رمز عبورهای مختلف شما در سایت های متفاوت را داراست. درمقابل مزایایی که دارد، گوگل کروم حجم زیادی اشغال می کند بنابراین پیشنهاد می کنیم از بروزری مانند اپرامکس که دارای قابلیت مدیریت حافظه است، استفاده کنید. این سرویس حتی اپلیکیشن های نصب شده را هم از لحاظ مصرف داده کنترل می کند. نسخه ساده تری هم از این نرم افزار بنام اپرامینی در دسترس عموم قرار گرفته است.

بارگذاری عکس ها را غیرفعال کنید

برای اینکه سرعت اینترنت را بیشتر کنید بهتر است تنظیمات Text-Only را فعال کنید تا دیگر فرصتی برای بارگذاری عکس ها صرف نشود و فقط متن را ببینید. این قابلیت در منوی تنظیمات اغلب بروزرها وجود دارد.

Cache را پاک کنید

یکی از مشکلاتی که باعث کند شدن سرعت اینترنت می شود همین Cache است. تقریبا تمام اندرویدهای نسخه قدیمی دچار این مشکل هستند. برای پاک کردن این حجم بی استفاده به منوی تنظیمات رفته و اپلیکیشن بروزر و دیگر برنامه هایی که Cache دارند را پیدا کنید. در تنظیمات داخلی این نرم افزارها گزینه Clear Cache وجود دارد. این گزینه تمام Cache این اپلیکیشن را یکباره پاک می کند.

اپلیکیشن های جاگیر را حذف کنید

اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که در پس زمینه فعال هستند و حجم زیادی مصرف می کنند. این برنامه ها در مصرف اینترنت و اشغال کردن فضای حافظه پیشرو هستند! سعی کنید تمام برنامه هایی که استفاده نمی کنید را حذف کنید تا اینترنت بهتری داشته باشید.

 

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − نه =