افزایش درآمد HTC با فروش گوشی U11

0 678

کمپانی تایوانی HTC به تازگی پرچم دار تازه‌اش را به نام HTC U11 معرفی کرده است و به نظر می‌رسد که اغلب کاربران هم برای تنوع یا هر دلیل دیگری تمایل دارند آن را بخرند و امتحان کنند. HTC هم ظاهرا از نظر درآمد و فروش ماه خوبی را پشت سر گذاشته است.

کمپانی HTC در طی ماه ژوئیه با افزایش ۵۰ درصدی در درآمد مواجه شده که نسبت به درآمد ماه قبلش خیلی چشمگیر است. لازم است این را هم بگوییم که HTC ‌گوشی‌های قبلی‌اش را پیش از U11 در ماه آوریل معرفی کرده بود. مجموع درآمد HTC در ماه گذشته میلادی معادل ۲۲۵.۲ میلیون دلار گزارش شده که نسبت به درآمدش در ماه مه سال ۲۰۱۶ یعنی زمانی که گوشی HTC 10 عرضه شده بود هم بیشتر است. درواقع تعداد دستگاه‌های U11 که تا امروز و تنها در طی یک ماه به فروش رسیده هم از تعداد HTC 10 های فروخته شده، بیشتر است.

وب‌سایت DigiTimes می‌گوید که کمپانی HTC همچنین تعداد دستگاه‌هایی که تولید می‌کند را افزایش داده است و این یعنی کمپانی مذکور احتمالا در ماه‌های آینده هم انتظار دارد فروشش روبه افزایش باشد. این موضوع را می‌توان این‌گونه تعبیر کرد که تقاضای بازار برای گوشی‌های HTC هم به صورت فصلی افزایش پیدا می‌کند. HTC ظاهرا قصد دارد گوشی‌هایش را در بازارهای بیشتری عرضه کند. این تصمیم به افزایش فروش و تقاضای گوشی‌هایش می‌انجامد.

همان‌طور که می‌دانید گوگل سال‌ گذشته گوشی‌های پیکسل و پیکسل XL را به بازار معرفی کرد و امسال شایعه‌ها حاکی از آن است که HTC برای ساخت نسل جدید پیکسل‌ها انتخاب‌شده و قرار است جایگزین ال‌جی شود. همچنین شنیده‌ایم که HTC قرار است گوشی دیگری معرفی کند که مانند U11 از ویژگی Edge Sense بهره می‌برد. علاوه بر این‌ها، گفته می‌شود که HTC قرار است هدست واقعیت مجازی مجزایی بسازد. اگر این خبر هم صحت داشته باشد، کمپانی مذکور در این زمینه تکنولوژی هم حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت.

این اخبار برای همه کاربران بدون در نظر گرفتن تعصب به برندهای خاص، خبرهای خوبی خواهد بود. رقابت نزدیک و شدید همیشه نتیجه خوبی به دنبال دارد و باعث می‌شود همه همیشه به نوآوری و پیشرفت بپردازند.

 

منبع phonearena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 6 =