استارتاپ تازه کیک استارتر: از بیکسبی متنفرم

0 911

از وقتی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس عرضه شدند، دکمه فیزیکی بیکسبی آن‌ها موردانتقاد شدید قرار گرفت. بسیاری معتقدند که به‌خاطر ناکارآمدی این دستیار هوشمند، باید عملکرد این دکمه را تغییر داد یا آن را کاملا حذف کرد. جالب است بدانید پروژه‌ای مرتبط با همین موضوع در کیک استارتر شروع به فعالیت کرده است. این استارتاپ برای اس ۸ و اس ۸ پلاس یک قاب از جنس الیاف کربنی ساخته که دکمه بیکسبی را کاملا می‌پوشاند. قیمت این قاب ۲۰ دلار است.

اگر خیلی از بیکسبی بدتان می‌آید می‌توانید با پرداخت ۳ دلار دیگر یک استیکر «از بیکسبی متنفرم» هم به همراه این قاب دریافت کنید. استارتاپ مذکور یک بسته انتخابی دیگر هم ارایه می‌دهد. این بسته ۴۰ دلاری شامل قاب، استیکر و یک کلاه است. روی این کلاه هم نوشته‌شده «از بیکسبی متنفرم».

اگر واقعا از بیکسبی خوشتان نمی‌آید، به منوی تنظیمات رفته و گزینه com.samsung.android.bixby.agent را غیرفعال کنید. این کار هیچ هزینه‌ای ندارد. جالب است بدانید برخی کاربران راهی پیداکرده‌اند تا عملکرد دکمه بیکسبی را عوض کنند. می‌توانید در صورت تمایل از این روش استفاده کنید و مثلا عملکرد این دکمه را به دستیار گوگل تغییر دهید.

منبع gsmarena

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 6 =