احتمال پشتیبانی اپل‌واچ ۳ از شبکه ارتباطی سلولار

0 829

امروز پنجمین روز ماه اوت است و ماه آینده سپتامبر، رویداد بزرگ سالانه کمپانی اپل برگزار می‌شود. انتظار می‌رود که این کمپانی در ماه آینده سه نسخه مختلف از گوشی آیفون و یک ساعت هوشمند جدید را رسما معرفی کند. طبق گزارش اخیر خبرگزاری معروف بلومبرگ، این اپل واچ تازه قرار است یک نسخه با قابلیت ارتباطی سلولار داشته باشد که به مودم LTE اینتل مجهز شده است.

این گوشی که احتمالا اپل ‌واچ ۳ نام دارد، احتمالا با تاخیر وارد بازار خواهد شد. به گزارش بلومبرگ، نسخه LTE این ساعت احتمالا امسال برای عرضه عمومی آماده نخواهد بود. البته پیش‌تر از این هم خبرهایی درباره احتمال ساخت یک ساعت هوشمند اپل با قابلیت ارتباط سلولار شنیده بودیم که می‌گفت این کمپانی احتمالا ساعت مذکور را سال آینده عرضه خواهد کرد. قیمت نهایی عرضه این ساعت هنوز مشخص نیست اما کمپانی اپل در حال حاضر ۱۳۰ دلار برای افزودن قابلیت سلولار روی آیپدها هزینه می‌گیرد و به همین خاطر حدس می‌زنیم که حداقل ۱۳۰ دلار باید به قیمت آخرین اپل واچ بیفزاییم تا قیمت حدودی اپل واچ ۳ را حدس بزنیم.

ساعت‌های هوشمند این کمپانی که به نام اپل واچ می‌شناسیم، در حال حاضر می‌توانند دادهای سلولار را از طریق آیفونی متصل به خودشان انتقال دهند و شبکه ارتباطی ۴G که قرار است حالا به آن‌ها افزوده شود، اپل واچ‌ها را به گجت‌های مجزا (Standalone) تبدیل خواهد کرد. کاربران این ساعت قادر خواهند بود که بدون حمل و اتصال به آیفون و تنها با استفاده از اپل واچشان، استریم آنلاین موسیقی پخش کرده و از iMessage استفاده کنند.

منبع neowin

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + نوزده =