آیفون X هنوز تولید انبوه نشده است!

0 3,645

همانطور که احتمالا بسیاری از کاربران تا به امروز خبردار شده‌اند گوشی آیفون X اپل تا روز ۱۲ آبان برای فروش به بازار عرضه نمی‌شود.  این تاریخ یعنی آیفون X تا ۶ هفته آینده عرضه خواهد شد. طبق گفته اپل آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس از دیروز ۳۱ شهریور عرضه جهانی شده است و آیفون X با فاصله طولانی بعد از این دو مدل به دست کاربران می‌رسد. اپل همچنین اعلام کرده  امکان پیش‌‎ خرید آیفون X  از ۵ آبان آغاز خواهد شد. باید در نظر داشت این تایریخ ها به خوش قولی شرکت اپل نیز بستگی دارد.

کارشناسان معتقد هستند، تولید انبوه آیفون X اخیرا با تاخیر بیشتری مواجه شده و ظاهرا طی اطلاعاتی که از مهره‌ های کلیدی چرخه تامین اپل به دست آمده به نظر می‌رسد تولید این آیفون خاص به فصل مالی اول اپل (فصل چهارم سال ۲۰۱۶ از اکتبر تا دسامبر) منتقل شده است.

عرضه با تاخیر آیفون X باعث شده بود بعضی از کاربران دست نگه دارند و آیفون‌ های ۸ و ۸ پلاس را خریداری نکنند.

در هر صورت مدتی است که تولید آیفون X نسبت به آنچه گفته می‌شد عقب افتاده است. چند ماه پیش در اوایل تابستان پیش‌ بینی شده بود دو ماه زودتر از آنچه اکنون می بینیم شاهد ورود آیفون X به بازار باشیم. ماه پیش هم انتظارات دیگری درباره تاریخ عرضه این مدل مطرح شده بود که جدیدترین اطلاعات، آن داده‌ ها را هم زیر سوال یرده اند. به این شکل احتمالا تاریخ عرضه دقیق آیفون جدید شرکت اپل که به مناسبت دهمین سالگرد تولید آیفون معرفی شده است هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 5 =