آپدیت جدید اینستاگرام و قابلیت تازه ای به نام Collection

0 631

اینستاگرام در آپدیت تازه ای برای اپلیکیشن موبایلی اش، قابلیت دسته بندی پست های ذخیره شده را در قالب کالکشن اضافه کرده است. کاربران همچنین قادر خواهند بود پست ها را در این دسته بندی ها ذخیره کنند.

برای اینکه یک پست را در یک دسته یا کلکسیون ذخیره کنید، انگشت خود را روی عکس ذخیره شده نگه دارید سپس آپشن مورد نظر ظاهر می شود و باید آن را انتخاب کنید. در این مرحله می توانید پست موردنظرتان را در یک کلکسیون موجود قرار دهید یا یک دسته تازه ایجاد کنید.

 

در دسامبر سال ۲۰۱۶، اینستاگرام امکان ذخیره پست ها را اضافه کرد و همزمان با آن ویژگی های دیگری مانند امکان محو کردن محتوای حساس، قرار دادن چند محتوا بطور همزمان در یک پست و در استوری هم امکان افزودن استیکرهای اماکن مختلف جغرافیایی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد.

این ویژگی تازه به نام Collection تا حدودی به پینترست شبیه است. در پینترست می توان ویدیوها و عکس ها را در دسته بندی های مختلف به اشتراک گذاشت. این به اشتراک گذاری روی تخته های بنام Pin اجرا می شود. این نکته را هم باید ذکر کنیم که این پین ها در پینترست در معرض دید عموم قرار دارند اما کالکشن در اینستاگرام در حال حاضر عمومی نیست و کاربران می توانند تنها کالکشن خودشا نرا مشاهده و مرور کنند.

این ویژگی تازه برای اپلیکیشن موبایلی اینستاگرام روی پلتفرم اندروید و iOS ارایه شده و در دسترس تمامی کاربران قرار گرفته است.

منبع neowin

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید: بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + هشت =